Yepyeni Çözümlerimizle Tanışın

ALPIN Teknoloji, hali hazırda üretimini yapmış olduğu Veri Depolama, Sunucu, Video Konferans (Görüntülü Çoklu İletişim), MCU (Merkezi Konferans Ünitesi) cihazlarının yazılım ve donanımını Türkiye’de üreterek teknolojik bilgi ve becerisini ülke ekonomisine kazandırmayı hedeflemiştir.

Neden ALPIN Teknoloji

ALPIN Teknoloji üretimini yapmış ve geliştirmiş olduğu %100 yerli yazılım ve donanımlar ile kurum ve kuruluşlar, iş yerleri, ev ve ofis kullanıcıları için optimum çözümler üretir.

Ürün Testlerimiz

Ürünlerimiz kategorisine göre dünya güvenlik ve performans standartlarına göre test edilmektedir.

Türk Malı

Türk mühendis ve yazılım uzmanlarımızla geliştirilmiş, uluslararası standartlarda TSE, ISO, CE, ROHS ve TUV sertifikalarına sahip teknolojik ürünlerimizi Türk Malı olarak sunmaktan gurur duyuyoruz.

Tam Destek

7/24 destek sistemlerimiz ile bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Yüksek Performans

ALPIN ICT sektöründe teknoloji ve AR-GE ye önem veren, her yıl Ür-Ge (Ürün Geliştirme)’ye yaptığı yatırımlarla, sektöründe yüksek düzey teknolojik ürünler sunan Türk mühendis ve yazılım uzmanları ile yürüdüğü bu yolda üst düzey performansla çalışan cihaz ve sistemleri çözüm olarak sunar.

Sorularınız için bize ulaşın.

ALPIN Teknoloji, hali hazırda üretimini yapmış olduğumuz Veri Depolama, Sunucu, Video Konferans (Görüntülü Çoklu İletişim), MCU (Merkezi Konferans Ünitesi) cihazlarının yazılım ve donanımını Türkiye’de üreterek teknolojik bilgi ve becerisini ülke ekonomisine kazandırmayı hedeflemiştir.

Bize destek duyduğunuz her an yanınızdayız.

İletişim Formu