alpintechnology.com

Uluslarası Kalitede Yazılım Geliştirme

Yazılım geliştirme, bilgisayar ve türevi elektronik araçların ihtiyaçlarımıza uygun şekilde nasıl davranacaklarını belli kurallar ile onlara öğreten işlemlerdir. Her işlemin olduğu gibi yazılım geliştirmenin de belli başlı kuralları vardır. Bu kurallar iyi bir yazılım geliştirmenin nasıl olması gerektiğini ortaya koyan evrensel nitelikte kabul edilmiş kurallardır. İhtiyaç sahipleri yazılım dünyasından her ne kadar uzak olurlarsa olsunlar aslında ellerinde evrensel nitelikteki kurallar ile yazılım geliştirmelerinin yapılıp yapılmadığını takip edebilirler.

Yazılım geliştirme; doğru belirlenmiş analizler sonucunda, doğru belirlenmiş kaynakların, doğru planlanmış şekilde çalışmalarıyla başarıya ulaşacak bir süreçtir. Bu süreç evrensel nitelikte Yazılım Geliştirme Süreci (Software Development Process) olarak adlandırılmaktadır.

Yazılım Geliştirme Süreci, hayalin kurulmasıyla uygulamaya alınması arasındaki tüm süreçler olarak düşünülebilir.

Örgün ve uzaktan öğretim için öğretim elemanları ve öğrencilerin tüm iletişim ve paylaşım ihtiyaçlarını karşılar.

Detaylı Bilgi

Kurum ve kuruluşların sahip olduğu tüm farklı boyutlardaki dokümanlar taranır, adlandırılır, indekslenir (niteleme) ve kalite kontrolünden geçirilerek bilgisayar ortamına aktarılır.

Detaylı Bilgi

Yazılım bazlı Video Konferans Çözümü ile Akıllı Telefonunuzu veya tabletinizi kullanarak nereden isterseniz görüşmenizi yapın

Detaylı Bilgi

Bir analiz aracı düşünün ki, şirketteki her profildeki kullanıcı kendi raporlarını sunan ve dinamik kokpitler ile çok büyük veri kümelerindeki gizli kalmış bilgiye ulaşabilsin.

Detaylı Bilgi

Mahkeme, hakim, savcı gibi hukuki ve yasal süreçlerinin takibini yapmak için kullanılır. İş akışları, dava takibi, süreç analizleri, raporlama…

Detaylı Bilgi

Proje Yönetimi ile tüm işlemlerinizi bir arada yönetmenizi sağlayacak projeleri hızla başlatmak ve kolayca yürütmek için hazır iş planlar, şablonlar, takvim, planlama çizelgeleri gibi birçok çözümü hizmetinize sunuyoruz.

Detaylı Bilgi